FELGENFOLIE+ İnci Efekt Sprey Folyo, mibenco tarafından sunulan ve 6 farklı İnci Efekt Sprey içeren yeni bir üründür.

Yeni inci efektleri, mibenco sprey veya FELGENFOLIE standart renklerini canlandırmak için mükemmeldir. Normal opak renk lerin üzerine püskürtün ve hızlıca benzersiz bir efekt elde edin. Pearl efekt boya, jantlar üzerinde gerçek bir vurgu sağlar.

FELGENFOLIE+ 2'li Set Halinde İnci Efekt Sprey Folyo

FELGENFOLIE+ efekt spreyleri için yüksek kaliteli mibenco Pearl Pigmentleri, şeffaf mat malzemeye karıştırılarak sprey kutularında sunulmaktadır. Tüm pigmentler, tanınmış bir Alman üreticiden gelmektedir.

FELGENFOLIE+ sıvı kauçuk inci boya, herhangi bir mibenco / FELGENFOLIE renginin üzerine uygulanabilir. Bu şekilde, taban eşsiz bir parlak yüzey kazanır.

Sıvı kauçuk spreylerin Pearl efektleri, sadece efekt olarak kullanıldığı için ayrı olarak kullanılamaz. Lütfen burada mibenco / FELGENFOLIE kaplı taban yüzeyinin görüneceğini unutmayın.

 

Jantlarınızı Parlatın

FELGENFOLIE+ İnci Efekt sprey folyo, Blue Water, Blaze Orange, Sun Gold, Crystal Bronze ve Tornado Red Pearl efektlerinde ve ayrıca nötr bir Pearl efektinde mevcuttur. Bu efektler, jantlarınıza benzersiz bir görünüm kazandırır - göz alıcı bir görünüm garantidir, bu yüzden Pearl spreyler müşterilerimiz arasında çok popülerdir! FELGENFOLIE+, tüm Pearl efektlerini pratik çift paket halinde sunar, bu miktar 17 inç'e kadar olan 4 jant için yeterlidir.

Siyah mibenco veya FELGENFOLIE taban üzerinde klasik efekt kombinasyonu standarttır. Daha renkli ve denemek isteyenler için İnci Efekt sprey folyo, her türlü mibenco sıvı kauçuk rengi (standart, pastel, kırmızı serisi) ile kombinlenebilir.

Yeni FF+ Pearl renkleri, tamamen yeni renk/efekt kombinasyonları imkanı sunar. Yaratıcılığın sınırı yoktur!

jantfolyo inci efekt

mibenco Sıvı Kauçuk Spreyin Avantajları

Tabii ki, sıvı kauçuk da pratik özelliklere sahiptir, böylece yüzeyi dış etkenlere karşı korur: Tüm mibenco markalı ürünler, hava koşullarına, tuzlara, asitlere ve yağlara ve birçok kimyasal maddeye karşı dayanıklıdır ve sızdırmazlık sayesinde ek hasarları önler. Yüzey hasar gördüğünde, inci efekt küçük hasarları kapatarak gizler. Araç yıkama veya büyük sıcaklık dalgalanmaları gibi aşırı koşullar altında bile yüksek esneklik sağlanır. mibenco İnci Efekt sprey folyo, kırılgan veya gevrek hale gelmez ve alüminyum ve çelik jantlara mükemmel şekilde yapışır. Eğer renk bir süre sonra hoşunuza gitmezse, kaplamayı kolayca ellerinizle çıkarabilirsiniz!

Tüm Pearl efektler, aracınıza benzersiz bir görünüm kazandırır. Örneğin, mibenco koyu mavi taban ile Blue Water Pearl etkisini üst kaplama olarak kullanarak jantları modifiye edebilirsiniz.